0725811564 - Lu-Vi 10:00-16:00  |  Intrebari frecvente  |  COLABORARI  |  Contacteaza-ne

Acces cont  |  Inregistrare  |  Istoric comenzi  |  Wishlist

Angajari

Job disponibil in BUZAU : Marketer ONLINE

      Ce oferim  :

  1. Contract de munca initial pe 3 luni dupa care pe perioada nedeterminata (dupa ce vedem si noi si tu ca suntem compatibili si ca avem o colaborare super benefica si profitabila de ambele parti).
  2. Salariu pentru inceput va fi in functie de nivelul la care te afli, dar va creste odata cu performanta si productivitatea.
  3. Sistem de bonusuri pe care sa le primesti de fiecare data cand rezultatele pe care le produce munca ta sunt vizibile sau cand contribui cu idei bune care ne pot ajuta sa imbunatatim modul in care ne desfasuram activitatea.
  4. Program de lucru Luni-Vineri: 08:30 – 16:30, cu 30 de minute pauza de masa .
  5. Apa, cafea(Lavazza) si fructe gratuit din partea firmei .
  6. Colectiv tanar si dinamic, ne dorim sa schimbam lumea impreuna, sau daca nu macar sa participam la acest lucru.
  7. Comunicare super usoara cu conducerea firmei, intelegere, atmosfera de lucru placuta.
  8. Alte beneficii, la care ne vom gandi pe parcurs .

Cum ar trebui sa fie persoana ideala:

  • Pasionata de social media, e-commerce si mediul online, in general;
  • Dinamica, entuziasta, autodidacta si orientata catre rezultate;
  • Are cunostinte de marketing online, google analytics, PPC (Facebook Ads, AdWords), Content Marketing, Social Media, Copywriting si Web Analytics;
  • Se exprima fluent si corect in limba engleza, atat verbal, cat si scris;
  • Comunica excelent, este flexibil si lucreaza bine, atat individual, cat si in echipa.

Practic ar trebui sa stii cel putin la nivel mediu : Facebook ADS, Google ADWORDS, Google, Analytics, SEO

Descrierea jobului

  • Vei invata, iar apoi planifica, implementa si monitoriza campanii de marketing online .
  • Vei analiza si identifica modalitati de imbunatatire si optimizare a ratei de conversie si a experientei clientilor online;
  • Vei analiza piata de profil si vei identifica cele mai potrivite canale de comunicare;
  • Vei optimiza costurile si vei urmari constant performanta campaniilor;
  • Vei pregati analize, rapoarte si situatii financiare;

Descrierea companiei

Firma Top Globus Connect SRL a fost infiintata in 2011 in Buzau si activeaza din anul 2015 si in zona comertului online (cadouri, gadget-uri si accesorii telefoane) . In doar 2 ani am reusit impreuna cu o echipa tanara si talentata sa ajungem printre cele mai mari magazine online din judetul Buzau . Obiectivele noastre pentru anul 2018 sunt sa devenim lider de piata in Romania pe nisa pe care activam si sa incepem livrarile si pe plan international in tarile vecine. Sediul firmei se afla in Buzau, aproape de Sala Sporturilor .

Daca te potrivesti descrierii si foarte important esti o persoana deschisa, comunicativa si iti doresti sa te dezvolti, asteptam CV-ul tau pe adresa de e-mail : contact@selfie-stick.ro si raspunsul la intrebarea :   La ce proiecte ai lucrat in zona marketingului online si ce rezultate ai avut ?

Filtreaza dupa brand